Firma „AD-SAN” zajmuję się dystrybucją techniki grzewczej oraz elementów wyposażeń łazienek. Firmę założył Adam Witkowski w 2006 roku.

Jesteśmy firmą handlową, która poleca swoim klientom towar o szerokim asortymencie z zakresu techniki grzewczej i wyposażenia łazienek. Zawsze wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferujemy w sprzedaży wysokiej jakości, markowe produkty polskich i zagranicznych producentów, stale wzbogacając nasza ofertę.

Dla nas najważniejszy jest klient i jego zadowolenie, dlatego prowadzimy zarówno sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Dla wszelkiej wygody naszych klientów oferujemy sprzedaż ratalną na bardzo korzystnych warunkach.

W „AD-SAN”-ie można kupić niezbędne rzeczy do stworzenia upragnionej domowej instalacji wodno-kanalizacyjne, gazowej czy centralnego ogrzewania: zaczynając od rur z PCV, miedzi czy stali, a zakończywszy na nowoczesnych kotłach itd.

Dysponujemy dużym wyborem ceramiki łazienkowej, a także wanien, armatury oraz mebli łazienkowych.  

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie stawiając na fachowe doradztwo i konkurencyjną ofertę cenową.

Zapraszamy Państwa do naszego sklepu i liczymy na owocną współpracę. Najlepszego wybory zakupu pomoże Państwu dokonać kompetentna i życzliwa obsługa.