Zalety ogrzewania gazowego

Podczas budowy domu uwagę zwracamy na różnorodne elementy, które zapewnią nam wygodę mieszkania. Często zastanawiamy się, na jaki sposób ogrzewania pomieszczeń postawić. Obecnie możemy wybierać spośród różnych instalacji i systemów, niemniej wciąż popularne są kotły i piece gazowe. W tym tekście przestawimy Ci korzyści wiążące się z wykorzystaniem tego typu rozwiązania.

Czytaj dalej


Jak czyścić grzejnik łazienkowy?

Kupując sprzęty do domu bardzo często zwracamy uwagę na dwa aspekty: walory użytkowe oraz design. Nie inaczej jest w przypadku grzejników łazienkowych. Elementy te bardzo rzadko są “ukryte”, dlatego też często spotykamy się z różnorodnymi zdobniczymi formami, które nie zawsze łatwo jest doczyścić przed nadchodzącym sezonem jesienno-zimowym.

Czytaj dalej


Pellet czy gaz - czym ogrzewać?

Zimniejsze dni skłaniają nas do zastanawiania się jaki sposób będzie najlepszy, aby zapewnić w domu lub mieszkaniu właściwą temperaturę. W tym tekście przybliżmy instalacje grzewcze na pellet i gaz, w tym ich korzyści i potencjalne koszty eksploatacyjne, które pomogą w wyborze właściwego pieca.

Czytaj dalej


Jak wybrać armaturę łazienkową?

Wydawać by się mogło, że baterie prysznicowe czy też umywalkowe nie są istotnym elementem wnętrza i można je wybrać na samym końcu. Jest to błędne przekonanie. Armatura łazienkowa to bardzo istotne wyposażenie pomieszczenia, które powinno być wybierane na wczesnym etapie budowy bądź remontu. Musimy pamiętać, że rodzaj tego typu elementów wpływa na sposób montażu i bardzo często jest powiązany z wyborem danej umywalki czy też wanny.

Czytaj dalej