8kW Kocioł Heiztechnik FLAT EcoDESIGN Czyste powietrze 20mg/m3

18 500,70 zł

Kocioł pelletowy FLAT należy do grupy najnowszych kompaktowych kotłów. Urządzenie cechuje bogate wyposażenie. Automatyka pogodowa z sondą Lambda i autoregulacją HT-Logic III zapewnia łatwą i prostą obsługę. Wyposażony jest w palnik z automatycznym czyszczeniem, system automatycznego czyszczenia wymiennika, moduł hydrauliczny (pompa ochrony powrotu, pompa CWU, pompa zaworu mieszającego i zaworu mieszającego z siłownikiem) oraz grupę bezpieczeństwa (naczynie przeponowe, zawór bezpieczeństwa i manometr).

DARMOWA WYSYŁKA !!

"CZAS REALIZACJI 14 DNI"

Ilość
Obecnie brak na stanie

Konstrukcja kotła oparta jest na bazie pionowego płomieniówkowego wymiennika ciepła z systemem automatycznego czyszczenia wymiennika. Spalanie realizowane jest, poprzez samoczyszczący, automatyczny palnik wrzutkowy z otwieraną podłogą, który wyposażony jest w zapalarkę, fotoelement oraz termoelement. Kocioł wyposażony jest w  wentylator wyciągowy, który napowietrza proces spalania oraz usprawnia ciąg kominowy. Sterowanie kotłem oraz instalacją grzewczą odbywa się poprzez dotykowy 5” wyświetlacz, wykonany w technologii pojemnościowej. Sterownik pogodowy HT-tronic 900 Touch steruje pracą 4 pomp oraz siłownikiem zaworu mieszającego.

Automatykę można rozbudować poprzez podłączenie dodatkowych modułów. Sterownik współpracuje z panelem zdalnego sterowania, 2 termostatami pokojowymi oraz modułem internetowym. Posiada autoregulację HT-Logic III, która steruje pracą palnika, dobiera parametry pracy oraz moduluje moc w zależności od temperatury kotła.

Pracuje w standardzie iPell R – optymalizacji procesu spalania z modułem HT-tronic Lambda. System optymalizacji z sondą gwarantuje najwyższą jakość spalania.

Kocioł wyposażony jest w moduł hydrauliczny, który składa się z: zaworu mieszającego z siłownikiem, pompy zaworu, pompy CWU oraz grupy bezpieczeństwa w postaci naczynia przeponowego, zaworu bezpieczeństwa i manometru. Kocioł zabezpieczony jest pompą ochrony powrotu z czujnikiem temperatury, przystosowany jest do montażu w układzie zamkniętym zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Konstrukcja umożliwia łatwy i prosty montaż, podłączenia hydrauliczne można wyprowadzić do góry lub w tył kotła, spaliny można wyprowadzić do góry, w tył lub prawą stronę kotła

HF0008TW00L

Szczegółowe referencje

Pobierz

DEKLARACJA

Pobierz (72.35k)

ETYKIETA

Pobierz (912.72k)

DTR

Pobierz (2.58M)

KARTA PROD

Pobierz (102.13k)