ZESTAW KOCIOŁ KONDENSACYJNY NITROMIX 24 kW EUROTERM + PRZEJŚCIE PRZEZ ŚCIANĘ 60/100

4 186,99 zł

KOCIOŁ KONDENSACYJNY INTROMI24 kW DWUFUNKCYJNY EUROTERM + PRZEJŚCIE PRZEZ ŚCIANĘ 60/100

Nitromix to wiszący kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny. Kocioł zapewnia komfortowe przy ekonomicznym zużyciu gazu, jest niezwykle cichy i ma małe rozmiary. Modulowana moc OD 6,5 kW do 22,4 kW.

Ilość
DARMOWA DOSTAWA !!!

Euroterm nitromiX 24 to wiszący nowoczesny dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny. Gazowy kocioł kondensacyjny ma za zadanie zapewnić komfort ogrzewania oraz przygotowanie ciepłej. Ekonomiczne zużycie gazu przez kocioł kondensacyjny oraz niezwykle cicha praca w połączeniu z małymi rozmiarami to jego główne atut.  Lekka waga (nieco ponad 32kg) kotła gazowego umożliwia swobodny montaż w miejscach newralgicznych np. ściana gipsowo-kartonowej.

Wysoka sprawność 107,5% dwufunkcyjnego pieca gazowego Euroterm nitromiX P24 uzyskana została dzięki technice kondensacyjnej pozwalającej ograniczyć zużycie gazu o 30%. Ważnym aspektem są doskonałe parametry przy niższych mocach skutkują ciepłą wodą dostępną praktycznie od zaraz dzięki wymiennikowi ciepła. Wysoka sprawność 107% została uzyskana dzięki technologii Ecodens (odzysk ciepła z spalin) co wpływa pozytywnie na ekonomię zużycia gazu.

Na uwagę zasługuje również możliwość sterowania kotłem gazowym poprzez regulator pokojowy. Program użytkowy lato lub zima. Funkcja ochrony przed zamarzaniem lub przegrzaniem.

Zestaw poziomy przez ścianę fi 60/100 powietrzno-spalinowy do kotłów kondensacyjnych jest to wyrzut poziomy przez ścianę przeznaczony do odprowadzania spalin. Konstrukcja koncentryczna pozwala na wyprowadzenie spalin z jednoczesnym zasysaniem powietrza do spalania.

Zestaw zawiera:

Euroterm nitromiX 24

- rura koncentryczna fi 60/100 pozioma wlotu powietrza i wylotu spalin L 870 mm,

- kolano koncentryczne (redukcja fi 80 x fi 60) z kołnierzem montażowym

- rozeta maskująca wewnętrzna i zewnętrzna - komplet uszczelek

5 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Pobierz

dtr

Pobierz (4.18M)

Może spodoba ci się również