ZESTAW KOCIOŁ KONDENSACYJNY NITROMIX 24 kW EUROTERM + ZASOBNIK WARSTWOWY 100L

6 585,37 zł

KOCIOŁ KONDENSACYJNY INTROMI24 kW DWUFUNKCYJNY EUROTERM + ZASOBNIK WARSTWOWY 100L

Nitromix to wiszący kocioł kondensacyjny dwufunkcyjny. Kocioł zapewnia komfortowe przy ekonomicznym zużyciu gazu, jest niezwykle cichy i ma małe rozmiary. Modulowana moc OD 6,5 kW do 22,4 kW.

Ilość
DARMOWA DOSTAWA !!!

Euroterm nitromiX 24 to wiszący nowoczesny dwufunkcyjny kocioł kondensacyjny. Gazowy kocioł kondensacyjny ma za zadanie zapewnić komfort ogrzewania oraz przygotowanie ciepłej. Ekonomiczne zużycie gazu przez kocioł kondensacyjny oraz niezwykle cicha praca w połączeniu z małymi rozmiarami to jego główne atut.  Lekka waga (nieco ponad 32kg) kotła gazowego umożliwia swobodny montaż w miejscach newralgicznych np. ściana gipsowo-kartonowej.

Wysoka sprawność 107,5% dwufunkcyjnego pieca gazowego Euroterm nitromiX P24 uzyskana została dzięki technice kondensacyjnej pozwalającej ograniczyć zużycie gazu o 30%. Ważnym aspektem są doskonałe parametry przy niższych mocach skutkują ciepłą wodą dostępną praktycznie od zaraz dzięki wymiennikowi ciepła. Wysoka sprawność 107% została uzyskana dzięki technologii Ecodens (odzysk ciepła z spalin) co wpływa pozytywnie na ekonomię zużycia gazu.

Na uwagę zasługuje również możliwość sterowania kotłem gazowym poprzez regulator pokojowy. Program użytkowy lato lub zima. Funkcja ochrony przed zamarzaniem lub przegrzaniem.

Zasobnik warstwowy przeznaczony jest do współpracy z gazowym kotłem dwufunkcyjnym i przechowywania ciepłej wody użytkowej. Dzięki warstwowemu układaniu się wody w zasobniku małe pobory wody nie uruchamiają kotła co wydłuża jego żywotność i pozwala oszczędzać gaz. Zasobnik pełni rolę bufora ładowanego ciepłą wodą użytkową od góry, która nie miesza się z wodą zimną zalegającą dolne partie zbiornika, rozwiązanie to podnosi znacznie komfort korzystania z kotła dwufunkcyjnego co daje dużą ilość podgrzanej wody w krótkim czasie. Zastosowanie wydajnej 3-stopniowej pompy obiegowej o regulowanej wydajności, pozwala użyć zasobnik do kotłów dwufunkcyjnych o różnej mocy, bez obawy o ich wyłączanie z powodu przegrzania wody podczas ładowania zasobnika. Kompaktowe wymiary zasobnika umożliwiają umiejscowienie go bezpośrednio pod kotłem, co przekłada się na prosty i szybki montaż.

ZESTAW ZAWIERA:

-Euroterm nitromiX 24

-Euroterm zasobnik warstwowy 100L

3 Przedmioty

Szczegółowe referencje

Pobierz

dtr

Pobierz (4.18M)

dtr zasobnik

Pobierz (2.6M)

Może spodoba ci się również